top of page

    URAZ HALI YIKAMA BİRİNCİ SINIF FABRİKA OLARAK OCAK 2016 DA FAALİYETE GEÇMİŞ OLUP 5000 M2 ALAN ÜZERİNE KURULU 2500 M2 KAPALI VE KULLANIM ALANIYLA LÜLEBURGAZ IN TURGUTBEY KÖYÜ NO:522 DE FAALİYETE GİRMİŞTİR.

    FAALİYET ALANLARIMIZ 

  HER TÜRLÜ CİNSTE HALI,KOLTUK,STOR PERDE(kendimiz söker ve takarız ) YATAK,YORGAN,OTURMA GURUBU,ARAÇ KOLTUKLARI,CAMİ HALILARI YIKAMA,APARTMAN TEMİZLİĞİ,DAİRE TEMİZLİĞİ VE KABA İNŞAAT TEMİZLİĞİ İŞLERİNİ YAPMAKTA OLUP  AYNI ZAMAN DA ÜLKEMİZDE YENİ GELİŞMEKTE OLAN TEMİZ ENERJİ KAYNAĞI OLAN GÜNEŞ ENERJİ Sİ PANEL TEMİZLİĞİNE BAŞLAMIŞ BULUNMAKTADIR.

    MAKİNELERIMIZ TAM OTOMATİK 10 FIRÇALI HALI YIKAMA MAKİNESİ,KİRBY TOZ ALMA MAKİNESİ,BORU TİPİ SIKMA MAKİNESİ,KOLTUK YIKAMA MAKİNESİ,STOR PERDE, İLE FAALİYETE BAŞLAMIŞTIR.

    HAVUZ SİSTEMİMİZ YOKTUR.

    ÜÇ FARKLI AÇIK,KAPALI VE FIRIN (KIŞLIK) KURUTMA ODALARI VARDIR.

   HEDEFİMİZ KALİTELİ PERSONELİMİZLE EN KALİTELİ HİZMET TEMİZLİĞİNİ MÜŞTERİLERİMİZE SUNMAKTIR.

   LÜLEBURGAZ VE CİVAR KÖYLERİ,PINARHİSAR VE CİVAR KÖYLERİ,BABAESKİ VE CİVAR KÖYLERİNE HİZMET VERMEKTEDİR.

DEĞERLİ TÜKETİCİLER;

        Halı temizleme önemli ve ciddi bir iştir. Lüleburgaz ve civarında yaklaşık 40 adedin üzerinde halı temizleme ve yıkama işi yapan işletme var. Bu işletmelerin sadece 4-5 adedi yasalara uygun, ruhsatlı, layıkıyla işini yapan firmalardır. Diğer firmalar, merdiven altı diye tabir ettiğimiz firmalardır.

 

Biz, Uraz Halı Temizleme ve Yıkama Fabrikası olarak, profesyonel elemanlarıyla, son teknoloji makinalarıyla, modern fabrikasıyla hizmet vermekteyiz.

 

Tüketicilerin, dikkat etmesi gereken öncelik, düşük fiyatla halı yıkayan, 1-2 günde halı yıkanıp teslim ederiz diyenlere dikkat etmeleri ve özellikle de broşürüne bakarak değil, işletme adresini ve yerini görerek, nasıl bir halı yıkama yeri olduğunu görerek halılarını temizletmeye vermelerini önemle rica ederiz.

 

Düşük fiyatla halı yıkamak; gerekli işçilikten, kullanılan ilaçtan ve makina ekipmanından yoksun, mekanının yetersiz olduğunu gösterir. Düşük fiyatla halı yıkamak veya fiyat düşürmek; kaliteli ürün ve malzeme kullanılmadığının işaretidir.

 

Tüketicilerin dikkatine!

NEDEN BİZ TERCİH SEBEBİYİZ 

Sıfır hata ve en iyi kaliteli hizmeti sunduğumuz için tercih sebebiyiz.

BİZİ TERCİH ETTİĞİNİZ İÇİN TEŞEKKÜR EDERİZ.

bottom of page